• Latviešu valoda
  • English
  • Eesti keel

Projekta noslēguma konference (20.10.12.)

Laikā starp Miķeļiem un Mārtiņiem arī Pārdaugavas tautas mūzikas biedrība sadarbībā ar Tradicionālās kultūras biedrību „Aprika” un Tautas muzikantu biedrību ir gatava pastāstīt par padarīto darbiņu un „ievākto ražu” – realizēto projektu „NVO aktīva līdzdalība muzicēšanas tradīciju saglabāšanas un pārmantošanas procesu plānošanā un praktiskajā realizācijā”.

» Lasīt vairāk

Seminārs "Tradicionālās mūzikas iekļaušanās kultūras darbā. Mūsdienu situācija un sadarbības iespējas." (04.08.12.)

Tradicionālās kultūras un tautas mūzikas interesenti, NVO pārstāvji ir aicināti piedalīties seminārā Tradicionālās mūzikas iekļaušanās kultūras darbā. Mūsdienu situācija un sadarbības iespējas. Seminārs notiks XII Tautas muzikantu svētku laikā 2012. gada 4. augustā plkst. 13.00 (reģistrācija un kafija no plkst. 12.00) Barkavas kultūras namā, (Brīvības iela 7, Barkava, Barkavas pagasts, Madonas novads).

» Lasīt vairāk

Seminārs "Tradicionālās kultūras apgūšanas un pārmantošanas aktuālās problēmas bērnu un jauniešu folkloras kopās: pieredze, izglītība, attīstība. NVO iespējas tradicionālās kultūras apgūšanas un pārmantošanas veicināšanā.“ (12.06.12.)

2012. gada 12. jūnijā Valsts Izglītības Satura Centrā (Rīgā, Strūgu ielā 4) notiks ikgadējā folkloras skolotāju konference Tradicionālās kultūras apgūšanas un pārmantošanas aktuālās problēmas bērnu un jauniešu folkloras kopās: pieredze, izglītība, attīstība. NVO iespējas tradicionālās kultūras apgūšanas un pārmantošanas veicināšanā.“ Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šajā reizē konferences mērķa auditorija ir plašāka, jo savu vietu folkloras izglītības procesos ieraudzīt aicinātas arī tradicionālās kultūras nozarē strādājošās nevalstiskās organizācijas.

» Lasīt vairāk

Seminārs "Tradicionālās kultūras iespējas valsts kultūrpolitikā un izglītībā" (07.03.2012)

„Pārdaugavas tautas muzikas biedrība” sadarbībā ar tradicionālās kultūras biedrību „Aprika” un „ Tautas muzikantu biedrību” 2012. gada pirmajā pusē realizē Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētu projektu „NVO aktīva līdzdalība muzicēšanas tradīciju saglabāšanas un pārmantošanas procesu plānošanā un praktiskajā realizācijā.”

Projekta mērķis ir paaugstināt Latvijas nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā darbojošos NVO kapacitāti, veicinot to aktīvu un efektīvu līdzdalību kultūras politikas un izglītības satura plānošanas un ieviešanas procesos, kā arī pilnveidot to spējas piesaistīt finansējumu nozares attīstībai un sabiedriskā labuma publisko pakalpojumu sniegšanā.

» Lasīt vairāk

Instrumentu spēles kursi

E-Grāmatas

Hāgenskalna muzikanti

Dzīvā mūzika