• Latviešu valoda
  • English
  • Eesti keel

PTMB piedāvā plašu atbalstu tautas mūzikas attīstībai un izglītībai:

Tautas mūzikas instrumentu izgatavošana, remonts un apkope; remonta materiāli. PTMB izveidotajā darbnīcā iespējams pasūtīt pēc etnogrāfiskiem paraugiem darinātas kokles, pogu un dūru cītaras, pusdūru kokles, cimboles un citus instrumentus; veikt dažādu instrumentu remontu, apkopi; nodrošināt nepieciešamās detaļas: stīgas, tapas, skaņojamās atslēgas utt. Speciālists sniegs konsultācijas par interesējošo instrumentu un novērtēs to.

Biedrība piedāvā dažādas izglītojošas programmas – no tradicionālās kultūras, folkloras mūzikas un deju pasākumiem ar un bez publikas iesaistīšanas, līdz izglītojošām lekcijām par tautas mūziku un instrumentiem, instrumentu spēles praktisko apmācību, vienkāršu mūzikas rīku izgatavošanu dažādu vecumu interesentiem.

Kapelas „Hāgenskalna muzikanti” koncertdarbības nodrošinājums. Kapela spēlē 20.gadsimta pirmās puses mūziku – no senajām ziņģēm līdz pirmskara latviešu estrādes grāvējiem. Kapela sniegs izglītojoši izklaidējošu koncertprogrammu, vai nodrošinās retro noskaņu deju pasākumos – privātās un korporatīvās ballītēs, klubos, zaļumos, kāzās…

Biedrība nodrošina neliela – vidēja apjoma (līdz 2 kw) akustiskās mūzikas– folkloras, folka, tautas mūzikas – pasākumu apskaņošanu ar kvalitatīvu skaņu aparatūru.

Instrumentu spēles kursi

E-Grāmatas

Hāgenskalna muzikanti

Dzīvā mūzika